RPA - Golf Safari

RPA - Golf Safari

Zachwycające Golf Safari, to 11-dniowa podróż. Ekskluzywnym pociągiem, przez Park Krugera, Góry Smocze, Durban w trakcie której na 5 polach golfowych będą mieli Państwo możliwość rozegrać ekscytujące partie, a dla osób towarzyszących i niegrających proponujemy inspirujący program safari i eksploracji południowo-wschodniej Afryki.
Termin
2024: 11.09, 21.10
Wszystkie terminy na potwierdzenie. Prosimy pytać o dostępność.

Długość wyjazdu
11 dni

Minimalna ilość uczestników
2
Cena za osobę
24 900 zł (przedział Pullman)
Masz pytania? Odpowiemy na nie:


Dzień 1
Dzień 1

Przylot na lotnisko w Johannesburgu. Po przejściu wszystkich formalności granicznych, przejazd do hotelu w Pretorii na nocleg.

Dzień 2:
Dzień 2:

Startujemy ze stacji w Pretorii rano i przy pysznym lunchu już od momentu wyruszenia w stronę Koster, podziwiamy dzikość Afryki, przesuwającą się za oknem. Ten dzień przeznaczamy na zakosztowanie przede wszystkim południowoafrykańskich specjałów, wina i aklimatyzację.

Dzień 3:
Dzień 3:

Tego dnia pierwsze spotkanie z afrykańskim golfem w Lost City, gdzie wszyscy gracze rozpoczną zmagania na polu Gary Player Country Club. Tymczasem, w Górach Pilanesberg reszta gości weźmie udział w safari, następnie udadzą się do kurortu w Sun City oraz na zwiedzanie majestatycznego pałacu.

Dzień 4:
Dzień 4:

Aby zbalansować wysiłek i zmęczenie oraz skorzystać z propozycji relaksu w pociągu wyruszamy w całodzienną podróż do przez miasteczko Ladysmith.

Dzień 5:
Dzień 5:

RPA to przecież długa historia holendersko-afrykańsko-brytyjska, dlatego cofniemy się w czasie zwiedzając pola bitewne pod Ladysmith, będzie również czas na zakupy, podczas gdy golfiści rozpoczynają grę w Champagne Sports Resort tuż po energetycznym śniadaniu.

Dzień 6:
Dzień 6:

Dzień ten przeznaczony jest na poznanie kosmopolitycznego Durbanu, na którego odkrycie będą mieć czas osoby niegrające tuż po lunchu razem z golfistami w Durban Beachwood Country Club. Z kolei wszyscy gracze będą mogli zakosztować gry nad samymi plażami.

Dzień 7:
Dzień 7:

Wczesnym rankiem wszyscy goście udadzą się na safari do Zululandu, do najstarszego w Afryce rezerwatu - Hluhluwe, po czym skierujemy się w dalszą podróż w kierunku Mpaka w Eswatini.

Dzień 8:
Dzień 8:

W mieście Ngwenya zabieramy Państwa do wyjątkowej fabryki szkła, następnie  przygotowaliśmy niesamowity lunch w Guava Galleries, a dzień ten osoby towarzyszące zakończą safari w Rezerwacie Mkhaya. Nie zapominamy oczywiście o golfistach, którzy od rana zagoszczą w królewskim Royal Swazi Golf Club.

Dzień 9:
Dzień 9:

Po przyjeździe nad Rzekę Krokodyli, golfiści sprawdzą się na najstarszym polu w Afryce - Leopard Creek. Dla osób niegrających specjalne safari w  Parku Narodowym Krugera i nocny postój w Witbank.

Dzień 10:
Dzień 10:

Golfiści udają sie na pole golfowe Highland Gate, a pozostali uczestnicy zaliczą wizytę w ośrodku ochrony ptaków (Birds of Prey Rehabilitation Centre) oraz odbędą lekcje wędkarstwa muchowego. Wieczorem wizyta w destylarni whisky w Dullstrom.

Dzień 11:
Dzień 11:

Wczesnym rankiem wjeżdżamy prosto do Pretorii mając w pamięci niezapomniane chwile. Przejazd na lotnisko i przelot do Polski

W cenie:
  • Podróż pociągiem All Inclusive – zawiera wszystkie noclegi, wycieczki objęte pragramem, wyżywienie 3-4 razy dziennie, przekąski, ekskluzywne alkohole, wina, cygara i wiele innych;
  • przejazd w przedziale Pullman (pozostałe przedziały za dopłatą);
  • Green Fees;
  • 1 nocleg w Pretorii - (po przylocie);
  • ubezpieczenie KL, NNW, TFG, TFP
Poza ceną:
  • Przeloty Polska - RPA - Polska (ok. 2 800 zł);
  • nieobowiązkowe napiwki;
  • przedłużenie pobytu.
Dostępność terminów i rodzaje przedziałów
Masz pytania? skontaktuj się z nami
Oddzwonimy!