O nas

Jesteśmy przede wszystkim podróżnikami, którzy zapragnęli podzielić się z Wami pięknem swojej pasji. Nie masowo, nie grupowo, ale indywidualnie, stąd każdy z Was będzie przez nas wyjątkowo traktowany. Staramy się sprostać najbardziej kuriozalnym potrzebom i nie zrażamy się gdy są to być może najdziwniejsze podróżnicze zachcianki. Jako specjaliści w swojej dziedzinie, wszystkie podróże projektujemy z autopsji i dzięki osobistym znajomościom lokalnych firm i przewodników. Wiele z naszych planów podróży powstało jako relacja z prywatnych wypraw, i z założenia to WY możecie je teraz dowolnie modyfikować. Chcemy, aby każdy Wasz wyjazd z nami, spełniał marzenia.

 

 

 

Rafał
Rafał

założyciel TravelMe, pilot, podróżnik, z wykształcenia politolog. Jego zainteresowania podróżnicze to zwyczaje, historia, kulinaria i kultura, a także motocykl oraz tanie podróże. Specjalizuje się w krajach Europy Środkowej, Afryce południowej, Ameryce Północnej, Indiach, Meksyku, Japonii, Indochinach i Izraelu.

Bartosz
Bartosz

pilot i podróżnik, instruktor narciarstwa, z wykształcenia ekonomista. Uwielbia sporty outdoorowe: skitury, rower i wspinaczkę. Specjalizuje się w klimatach latynoskich oraz wyjazdach górskich i safari. Jego ulubione zakątki świata to Afryka w dół od równika, Himalaje, Kaukaz i Patagonia.

Magdalena
Magdalena

podróżniczka z zamiłowania, z wykształcenia księgowa, dba o finanse biura. Uwielbia podróżować do miejsc gdzie może skosztować różnych smaków, zarówno tych które cieszą podniebienie, jak i tych kulturowych. Jest zakochana w Tajlandii, ale Indiom mówi nie.

Kasia
Kasia

 turysta z wykształcenia i pasji. W szczególności hobbystka – entuzjastka enoturystyki, z wszelkimi jej poznawczymi aspektami. Zafascynowana cywilizacją Inków – obecnie w trakcie planów urzeczywistnienia marzenia o podróży śladami byłego imperium.

Referencje

Monika

Gdybym miała zamknąć opinię o TravelMe w jednym słowie, napisałabym "REWELACJA!"

Ale napiszę więcej :)

Planowanie, przygotowanie i kontakt przed wyjazdem był znakomity. Organizacja wyjazdu, zakwaterowania, przewodników, transferów, mimo, że prowadzone na odległość, były bez zarzutu. Mój wyjazd to wyjazd indywidualny, ale na kontakt "z bazą" w Polsce mogłam liczyć przez 24 godziny na dobę.

Dziękowałam i nadal dziękuję za organizację wyjazdu, za dopięcie wszystkiego na ostatni guzik, za otwartość, dyspozycyjność, troskę, zaangażowanie i za utrzymywanie stałego kontaktu.

Polecam w stu procentach, na pewno skorzystam ponownie z ofert wyjazdów i bez wahania przyprowadzę znajomych.

Jestem bardzo zadowolona. TravelMe to dla mnie osobiście najlepsze Biuro Podróży, z jakim miałam okazję wyjeżdżać. Raz jeszcze dziękuję i do zobaczenia niebawem :)

Monika Ogrodowczyk 

Banana

Nigdy nie lubiłam podróżować w dużej grupie ludzi, mieć wyznaczony czas w danym miejscu, dostosowywać się do reszty. Cenię indywidualność. Od 3 lat korzystam z prywatnego biura TravelMe, gdzie mogę wybrać sobie dowolne miejsce na ziemi a oni zajmą się całą resztą. Biuro TravelMe zarezerwuje dogodny lot, nocleg, prywatnego przewodnika oraz wszelkie transfery które będą mi potrzebne podczas podróży a ja nie muszę się martwić o nic.Ważne dla mnie w podróżowaniu jest to, że mam przygotowany plan a 
biuro poleci mi co warto zobaczyć, czego nie, co jest przereklamowane oraz pokażą mi ukryte miejsca, gdzie dużo turystów samemu nie trafi. Z TravelMe zwiedziłam RPA, Tajlandię oraz Amerykę Środkową. Nie udałoby mi się samej w ciągu jednej wyprawy zobaczyć tylu ciekawych miejsc indywidualnie. Oczywiście-coś w zamian-za krótkie pobyty ciężko zobaczyć wszystko ale zawsze daje to możliwość powrotu do tych miejsc. Wszystko ma swoją cenę jednak są to podróże szyte na miarę każdego. 
> Banana

Masz pytania? skontaktuj się z nami
Oddzwonimy!