TravelMe Sp. z o.o.

ul. Dunajewskiego 6/402
31-133 Kraków

 

REZERWACJE i pytania prosimy kierować na:

info@travelme.pl

tel. 730-614-900
tel. 608-883-900

 

TravelMe jest zarejestrowanym biurem podróży i touroperatorem przez Marszałka Województwa Małopolskiego oraz posiada gwarancję ubezpieczeniową o wartości 217 170 zł wydaną przez TU Europa S.A.

 

Spółka zarejestrowana jest pod adresem:

Dunajewskiego 6, LOK 33.1,

31-133 Kraków

NIP: 6751490686

Spółka wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie Wydział XI Gospodarczy KRS pod nr 0000471937

Wysokość kapitału zakładowego: 5 000 PLN

 

 

Polityka prywatności

 

Masz pytania? skontaktuj się z nami
Oddzwonimy!
Rafał
Rafał

założyciel TravelMe, pilot, podróżnik, z wykształcenia politolog. Jego zainteresowania podróżnicze to zwyczaje, historia, kulinaria i kultura, a także motocykl oraz tanie podróże. Specjalizuje się w krajach Europy Środkowej, Afryce południowej, Ameryce Północnej, Indiach, Meksyku, Japonii, Indochinach i Izraelu.

Bartosz
Bartosz

pilot i podróżnik, instruktor narciarstwa, z wykształcenia ekonomista. Uwielbia sporty outdoorowe: skitury, rower i wspinaczkę. Specjalizuje się w klimatach latynoskich oraz wyjazdach górskich i safari. Jego ulubione zakątki świata to Afryka w dół od równika, Himalaje, Kaukaz i Patagonia.

Magdalena
Magdalena

podróżniczka z zamiłowania, z wykształcenia księgowa, dba o finanse biura. Uwielbia podróżować do miejsc gdzie może skosztować różnych smaków, zarówno tych które cieszą podniebienie, jak i tych kulturowych. Jest zakochana w Tajlandii, ale Indiom mówi nie.

Kasia
Kasia

 turysta z wykształcenia i pasji. W szczególności hobbystka – entuzjastka enoturystyki, z wszelkimi jej poznawczymi aspektami. Zafascynowana cywilizacją Inków – obecnie w trakcie planów urzeczywistnienia marzenia o podróży śladami byłego imperium.