Motocyklem przez MADAGASKAR - Motocyklowe podróże przez bezdroża

Motocyklem przez MADAGASKAR - Motocyklowe podróże przez bezdroża

Podczas tej pełnej wrażeń zorganizowanej wyprawy motocyklowej przemierzycie 2500km niesamowitych miejsc Madagaskaru, a pod siodłem Honda Africa lub Yamaha 600TT Belgarda. Parki narodowe, kameleony, mango, Król Julian, offpiste po rajskich plażach, baobaby, pola ryżowe i endemiczne gatunki. To wszystko w towarzystwie wspaniałej ekipy i pod okiem lokalnych przewodników, którzy znają Madagaskar jak własną kieszeń! Jesteśmy przekonani, że ta wspaniała motocyklowa podróż na długo zostanie w Waszej pamięci!
Termin
27.04 - 8.05.2023

Długość wyjazdu
12 dni

Minimalna ilość uczestników
8
Cena za osobę
13 490 zł
Masz pytania? Odpowiemy na nie:


Dzień 1: Antananarywa - start wyprawy motocyklowej
Dzień 1: Antananarywa - start wyprawy motocyklowej

Przylot do stolicy Madagaskaru – Antananarywy, gdzie rozpocznie się Wasza niesamowita wyprawa motocyklowa. Po przejściu formalności granicznych przejedziecie do hotelu na nocleg.

Dzień 2: Ambositra
Dzień 2: Ambositra

Rankiem ruszycie w podróż motocyklową do Ambositry, stolicy sztuki i lokalnego rzemiosła, gdzie będziecie mieć chwilę na niespieszny spacer i podziwianie rękodzieła. 

 

Dzień 3: Ranomafana 
Dzień 3: Ranomafana 

Rankiem udacie się na południe i cały dzień będziecie mieli okazję obcować z nienaruszoną przyrodą tropikalnych lasów deszczowych, penetrując Park Narodowy Ranomafana i wypatrując, licznie znajdujących się tu lemurów.

Dzień 4: Ranohira
Dzień 4: Ranohira

Dzisiaj udacie się do Ranohira. Po drodze Wasza wycieczka motocyklowa zatrzyma się w Rezerwacie Anja w poszukiwaniu lemurów katta.

Dzień 5: Park Narodowy Isalo
Dzień 5: Park Narodowy Isalo

Kolejny dzień będziecie mieli okazję zachwycać się malgaską przyrodą, ponieważ spędzicie go w Parku Narodowym Isalo, mogącym poszczycić się rozlicznymi gatunkami ptaków i ssaków, będącymi w znacznym stopniu endemicznymi mieszkańcami tego regionu, a ponadto nietuzinkowymi formacjami skalnymi i wąwozami. Na zakończenie dnia będziecie mogli podziwiać zachód słońca nad Isalo Window.

Dzień 6: Ifaty - półmetek motocyklowej podróży
Dzień 6: Ifaty - półmetek motocyklowej podróży

Będziecie kierować się w stronę wybrzeża, aby zażyć odrobiny relaksu. Czas na prawdziwe wakacje mocyklem - chillout na drobnopiaszczystych plażach. Po drodze odwiedzicie portowe miasto Toliara.

Dzień 7: Manja
Dzień 7: Manja

Wycieczka motocyklowa przez sawannowy krajobraz do miejscowości Manja.

Dzień 8: Belo sur Mer
Dzień 8: Belo sur Mer

Podróż motocyklowa do Belo sur Mer. 

Dzień 9: Morondava
Dzień 9: Morondava

Dzisiaj zobaczycie Aleję Baobabów dostojnie górujących nad zakurzonymi drogami malgaskich prowincji, które obok lemurów stanowią jeden z symboli kraju.  Będziecie tam również mogli rozkoszować się widokiem zachodzącego słońca.

Dzień 10: Antsirabe
Dzień 10: Antsirabe

Tego dnia czeka Was długa droga do założonego przez norweskich misjonarzy Antsirabe. Jest to jedno z największych miast na wyspie, a zarazem miejscowość uzdrowiskowa, nazywana przez miejscowych malgaskim Vichy.

Dzień 11: Antananarywa
Dzień 11: Antananarywa

Motocyklowa podróż w stronę stolicy Madagaskaru, potocznie nazywanej Taną. Tam będziecie mieli chwilę dla siebie na pamiątkowe zakupy.

Dzień 12: Antananarywa - koniec wyprawy motocyklowej
Dzień 12: Antananarywa - koniec wyprawy motocyklowej

Niestety, wszystko co dobre kiedyś się kończy:) Dotarliście do mety Waszej zorganizowanej wyprawy motocyklowej po Madagaskarze. W zależności od godzin wylotu, zostaniecie zabrani na wycieczkę po stolicy lub od razu na lotnisko.

W cenie:
 • Polski team-leader;
 • Transfery lotniskowe;
 • Zakwaterowanie w hotelach 3-4*
 • 1 motocykl na osobę - Honda Africa lub Yamaha 600TT;
 • Mechanik motocyklowy;
 • Ubezpieczenie podstawowe;
 • Przewodnik malgaski i samochód 4x4 wiozący bagaże;
 • wszystkie wejściówki do atrakcji, parków narodowych
 • lokalni przewodnicy po parkach
Poza ceną:
 • Przelot Warszawa – Antananarywa – Warszawa;
 • Wyżywienie (atrakcyjne ceny na miejscu);
 • Wiza, ok. 35 EUR
 • inne niewymienione
Masz pytania? skontaktuj się z nami
Oddzwonimy!