Podróże szyte na miarę

…to jest to co lubimy robić najbardziej! Z naszą pomocą zaprojektujecie swoją indywidualną podróż, prowadzącą Was od początku do końca przez miejsca i przeżycia, o których marzyliście od dawna. Wasza wizja idealnego wyjazdu plus nasza wiedza i doświadczenie – takie połączenie uczyni każdy wyjazd wyjątkowym!

Jako pasjonaci świadomego poznawania świata, w pełni rozumiemy Wasze ambicje i chęć podróżowania na własną rękę. Wiemy, że wielu z Was, czuje niechęć na myśl o zorganizowanej wycieczce i grupowym podążaniu za przewodnikiem po oklepanych turystycznie „atrakcjach”, gdzie nie ma miejsca na spontaniczne błądzenie po nowych lądach. Z drugiej strony są miejsca, do których część z Was, miałaby obawy wybrać się bez profesjonalnego wsparcia.

Mamy kompromis – indywidualna podróż w wybrane miejsce, podczas której sami decydujecie na ile „ogarniacie” sami, a gdzie będziecie potrzebowali naszej rady lub pomocy.

Działamy podobnie jak w Subwayu tyle, że u nas składnikami są miejsca, przygody, sport, zabytki, natura, morza, jeziora… 

JESTEM ZAINTERESOWANY PODRÓŻĄ SZYTĄ NA MIARĘ

Rafał
Rafał

założyciel TravelMe, pilot, podróżnik, z wykształcenia politolog. Jego zainteresowania podróżnicze to zwyczaje, historia, kulinaria i kultura, a także motocykl oraz tanie podróże. Specjalizuje się w krajach Europy Środkowej, Afryce południowej, Ameryce Północnej, Indiach, Meksyku, Japonii, Indochinach i Izraelu.

Bartosz
Bartosz

pilot i podróżnik, instruktor narciarstwa, z wykształcenia ekonomista. Uwielbia sporty outdoorowe: skitury, rower i wspinaczkę. Specjalizuje się w klimatach latynoskich oraz wyjazdach górskich i safari. Jego ulubione zakątki świata to Afryka w dół od równika, Himalaje, Kaukaz i Patagonia.

Magdalena
Magdalena

podróżniczka z zamiłowania, z wykształcenia księgowa, dba o finanse biura. Uwielbia podróżować do miejsc gdzie może skosztować różnych smaków, zarówno tych które cieszą podniebienie, jak i tych kulturowych. Jest zakochana w Tajlandii, ale Indiom mówi nie.

Kasia
Kasia

 turysta z wykształcenia i pasji. W szczególności hobbystka – entuzjastka enoturystyki, z wszelkimi jej poznawczymi aspektami. Zafascynowana cywilizacją Inków – obecnie w trakcie planów urzeczywistnienia marzenia o podróży śladami byłego imperium.

Masz pytania? skontaktuj się z nami
Oddzwonimy!