O nas

Jesteśmy przede wszystkim podróżnikami, którzy zapragnęli podzielić się z Wami pięknem swojej pasji. Nie masowo, nie grupowo, ale indywidualnie, stąd każdy z Was będzie przez nas wyjątkowo traktowany. Staramy się sprostać najbardziej kuriozalnym potrzebom i nie zrażamy się gdy są to być może najdziwniejsze podróżnicze zachcianki. Jako specjaliści w swojej dziedzinie, wszystkie podróże projektujemy z autopsji i dzięki osobistym znajomościom lokalnych firm i przewodników. Wiele z naszych planów podróży powstało jako relacja z prywatnych wypraw, i z założenia to WY możecie je teraz dowolnie modyfikować. Chcemy, aby każdy Wasz wyjazd z nami, spełniał marzenia.

Rafał
Rafał

założyciel TravelMe, pilot, podróżnik, z wykształcenia politolog. Jego zainteresowania podróżnicze to zwyczaje, historia, kulinaria i kultura, a także motocykl oraz tanie podróże. Specjalizuje się w krajach Europy Środkowej, Afryce południowej, Ameryce Północnej, Indiach, Meksyku, Japonii, Indochinach i Izraelu.

Bartosz
Bartosz

pilot i podróżnik, instruktor narciarstwa, z wykształcenia ekonomista. Uwielbia sporty outdoorowe: skitury, rower i wspinaczkę. Specjalizuje się w klimatach latynoskich oraz wyjazdach górskich i safari. Jego ulubione zakątki świata to Afryka w dół od równika, Himalaje, Kaukaz i Patagonia.

Magdalena
Magdalena

podróżniczka z zamiłowania, z wykształcenia księgowa, dba o finanse biura. Uwielbia podróżować do miejsc gdzie może skosztować różnych smaków, zarówno tych które cieszą podniebienie, jak i tych kulturowych. Jest zakochana w Tajlandii, ale Indiom mówi nie.

Kasia
Kasia

 turysta z wykształcenia i pasji. W szczególności hobbystka – entuzjastka enoturystyki, z wszelkimi jej poznawczymi aspektami. Zafascynowana cywilizacją Inków – obecnie w trakcie planów urzeczywistnienia marzenia o podróży śladami byłego imperium.

Referencje

Banana
Nigdy nie lubiłam podróżować w dużej grupie ludzi, mieć wyznaczony czas w danym miejscu, dostosowywać się do reszty. Cenię indywidualność. Od 3 lat korzystam z prywatnego biura TravelMe, gdzie mogę wybrać sobie dowolne miejsce na ziemi a oni zajmą się cał
Monika
Masz pytania? skontaktuj się z nami
Oddzwonimy!