O NAS

Jesteśmy przede wszystkim podróżnikami, którzy zapragnęli podzielić się z Wami pięknem naszej pasji, ale nie masowo, nie grupowo, ale indywidualnie, stąd każdy z Was będzie przez nas wyjątkowo traktowany. Nasze biuro turystyczne jest sprawdzonym partnerem przez wielu zadowolonych i wymagających klientów. Każdy jest inny, posiada specyficzne potrzeby, którym My staramy się sprostać na co dzień i nie zrażamy się gdy są to być może najdziwniejsze podróżnicze zachcianki. Chcemy, aby każda podróż była tą Waszą wymarzoną.

Travelme podróże szyte na miare, tailor made tours 

Rafał – założyciel TravelMe, pilot, podróżnik, z wykształcenia politolog. Jego zainteresowania podróżnicze to zwyczaje, historia, kulinaria i kultura, a także motocykl oraz tanie podróże. Specjalizuje się w krajach Europy Środkowej, Afryce południowej, Ameryce Północnej, Indiach, Meksyku, Japonii, Indochinach i Izraelu.


Bartosz – pilot i podróżnik, instruktor narciarstwa, z wykształcenia ekonomista. Uwielbia sporty outdoorowe, rower i wspinaczkę. Podróże górskie i zimowe to to co robi najlepiej, podobnie jak hiszpańskie klimaty. Specjalizuje się w Afryce, Karaibach i Ameryce Łacińskiej, półwyspie Iberyjskim, Włoszech, ale także Kaukaz i Himalaje.


magda travelme podróże szyte na miarę

Magdalena – podróżniczka z zamiłowania, z wykształcenia księgowa, dba o finanse biura. Uwielbia podróżować do miejsc gdzie może skosztować różnych smaków, zarówno tych które cieszą podniebienie, jak i tych kulturowych. Jest zakochana w Tajlandii, ale Indiom mówi nie.


kasia travelme podróże szyte na miarę

 

Kasia – turysta z wykształcenia i pasji. W szczególności hobbystka – entuzjastka enoturystyki, z wszelkimi jej poznawczymi aspektami. Zafascynowana cywilizacją Inków – obecnie w trakcie planów urzeczywistnienia marzenia o podróży śladami byłego imperium.