EUROPA

Podróże Szyte Na Miarę – to jest to co lubimy robić najbardziej! Z naszą pomocą zaprojektujecie swoją indywidualną podróż, prowadzącą Was od początku do końca przez miejsca i przeżycia, o których marzyliście od dawna. Wasza wizja idealnego wyjazdu plus nasza wiedza i doświadczenie – takie połączenie uczyni każdy wyjazd wyjątkowym.

                Nie trzeba być z USA, żeby marzyćTravelMe-podroze-szyte-na-miare-Europaa o Eurotripie. Stary kontynent, którego środek geograficzny leży w Polsce jest znakomity na przeżycie dwóch tygodni wrażeń, praktycznie co dzień spędzając czas w innym otoczeniu i stykając się z różnymi kulturami i nacjami.

                To w Europie wiosną, latem i jesienią najlepiej przejechać się w podróż kulinarną, od maślanej i piwnej północy na serowo – oliwkowe południe, po drodze degustując wina w małych, rodzinnych kantynach czeskich Moraw, Francji czy Toskanii. Chcecie mocnych wrażeń – proponujemy clubbing w Berlinie albo dalej – co powiecie na festiwal ognia w Valencii?

                Od listopada do czerwca porwiemy Was na pełną przygód podróż zimową, z elementami skialpinizmu i freeridu, w jedno ze specjalnie wyszukanych przez nas miejsc turystyki zimowej i wysokogórskiej. Wygodniejsi przeprawią się przez Finlandię i Szwecję skuterami śnieżnymi lub wyskoczą helikopterem na ośnieżone szczyty Kaukazu (tak, to już Azja, ale Gruzini, niczym Węgrzy – jak bratanki)

                Macie swoje pomysły? Zajrzyjcie do nas – chętnie pomożemy je zrealizować. Europe znamy jak własną kieszeń i uszyjemy dla Was prawdziwą europejską podróż życia!