AMERYKA PÓŁNOCNA

Podróże Szyte Na Miarę – to jest to co lubimy robić najbardziej! Z naszą pomocą zaprojektujecie swoją indywidualną podróż, prowadzącą Was od początku do końca przez miejsca i przeżycia, o których marzyliście od dawna. Wasza wizja idealnego wyjazdu plus nasza wiedza i doświadczenie – takie połączenie uczyni każdy wyjazd wyjątkowym.

                „Sweet home Alabama…” – tymi słowami TravelMe-podroze-szyte-na-miare-Ameryka-Polnocnaapiosenki może zaczynać sie wasza podróż życia przez kontynent Północnej Ameryki. Marzyliście o przejechaniu całych Stanów, Kanady i Alaski? Nic prostszego, bo z TravelMe jest to możliwe, chociażby od zaraz. Dla nas wizy też nie są problemem, w których uzyskaniu oczywiście pomagamy.

                Zacznijcie na Florydzie camperem, potem przez Luizjanę odwiedzając Nowy Orlean weźcie udział w festiwalu bluesowym, zobaczcie największego McDonalda na świecie, skoczcie na bungee z Wielkiego Kanionu, a potem wygrajcie trochę gotówki w Las Vegas.

                A może połączenie rajskich plaż i chłodu zimy? Ruszamy zatem z LA, przez San Francisco, najpiękniejsze miasto USA, lecimy do Vancouver w Kanadzie i pochodźmy trochę po górach skalistych docierając do Alaski, gdzie zobaczymy zorzę polarną. Stąd już tylko 4 h lotu, aby znaleźć się na rajskich Hawajach i pić drinka z palemką wspominając lodowce północy!

                Macie inny pomysł? Dlaczego nie – będzie to dla nas wielka przyjemność!

 

USA (w tym Hawaje i Alaska) – Kanada