ROSJA – Heli-Ski na Kamczatce

ROSJA – Heli-Ski na Kamczatce

Heli freeride na Kamczatce daje niesamowite możliwości zjazdów ze szczytów wulkanicznych aż na plażę, do poziomu morza! W programie dwa dni lotów helikopterem w różnych zakątkach półwyspu oraz dwa dni freeride ze skuterami śnieżnymi. Dodatkowe dwa dni spędzone w górach, które możemy wykorzystać na backcountry. Noclegi podzielone zostały na część miejską oraz country side aby wycisnąć z Kamczatki jak najwiecej;) Koniecznie przeczytajcie cały program!
Termin
17.03.2022 - 26.03.2022

Długość wyjazdu
10 dni

Minimalna ilość uczestników
6
Cena za osobę
13 880 zł
Masz pytania? Odpowiemy na nie:


Dzień 1
Dzień 1

Lecimy do Pietropawłowska z Warszawy z przesiadką w Moskwie.

Dzień 2:
Dzień 2:

Przylot na lotnisko w Pietropawłowsku-Kamczackim. Kierowca przywita nas na lotnisku i zawiezie do przytulnego hotelu nad zatoką. Wieczorem omówimy plan działania oraz zasady bezpieczeństwa i sprawdzimy sprzęt lawinowy.

 

Wyżywienie: śniadanie, kolacja

Dzień 3:
Dzień 3:

Po śniadaniu, pierwszy dzień off-piste, w którym pomagać nam będą skutery śnieżne, zabierając  nas na przełęcze, z których zjedziemy około 6-8 razy. Jazda na skuterze możliwa jest z tyłu za kierowcą lub na linie za skuterem. W połowie dnia przerwa na lunch. Do hotelu wrócimy około godz. 15tej.

 

Wyżywienie: śniadanie, lunch, kolacja

Dzień 4:
Dzień 4:

Nadszedł czas na Heli-Ski! Po śniadaniu jedziemy na lądowisko śmigłowców w Nikołajewce, wsiadamy do Mi-8  i zaczynamy przygodę! Lunch zjemy w przepięknej scenerii na wybrzeżu Oceanu Spokojnego lub u podnóża wulkanów. W programie do 5 zjazdów dziennie, czyli 7-10 tys. metrów w pionie.

 

Wyżywienie: śniadanie, lunch, kolacja

Dzień 5:
Dzień 5:

Dzień wolny na odpoczynek i regenerację lub opcjonalnie można skorzystać z dodatkowych atrakcji, jak chociażby: psie zaprzęgi, ski-tour / back country, freeride ze skuterem śnieżnym, heli-ski, surfowanie, wycieczka skuterem górskim.

 

Wyżywienie: śniadanie, kolacja

Dzień 6:
Dzień 6:

Po śniadaniu jedziemy do dziko położonej lodży poza miastem. Dziś eksplorować będziemy nowe rejony, gdzie jak ostatnio pomagać nam będą skutery. Po całym dniu freeridu, zapraszamy Was na odprężający masaż oraz kąpiel w gorących źródłach pod gwieździstym niebem:)

Dzień 7:
Dzień 7:

Po śniadaniu lecimy helikopterem na kolejne podboje, gdzie każdy zjazd zawiera w sobie około 1500m przewyższenia. Lunch składający się z pacyficznego łososia i kawioru, zjemy nad brzegiem oceanu lub u podnóża wulkanu. Nocleg w lodży.

Wyżywienie: śniadanie, lunch, kolacja

Dzień 8:
Dzień 8:

Drugi dzień zapasowy, możemy przeznaczyć na odpoczynek i regenerację lub opcjonalnie można skorzystać z dodatkowych atrakcji, jak chociażby: psie zaprzęgi, skitour / backcountry, freeride ze skuterem śnieżnym, heli-ski, surfowanie, wycieczka skuterem górskim.

 

Wyżywienie: śniadanie, kolacja

Dzień 9:
Dzień 9:

Przed wylotem do domu, mamy czas na zakupy, skąd udajemy się na lotnisko i lecimy do Polski. W Warszawie jesteśmy tego samego dnia.

Ważne informacje i wymagania od uczestników:

1) Wyjazd skierowany jest do osób, które potrafią jeździć na nartach/ snowboardzie, gdyż nie będziemy prowadzić szkoleń z techniki jazdy

2) Motywem przewodnim wyjazdu jest jazda poza trasami, 

3) Zastrzegamy sobie prawo do zmiany programu ze względów od nas niezależnych, takich jak warunki śniegowe i atmosferyczne

Cena zawiera:
 • opiekę team-lidera z Polski;
 • wszystkie transfery w trakcie programu;
 • wsparcie grupy przez osobistego menadżera podczas całego programu;
 • Zakwaterowanie 7 nocy;
 • Wyżywienie: HB, dodatkowo lunche w górach oraz w dniu przyjazdu;
 • Przewodników górskich;
 • Profesjonalne usługi fotografa lub kamerzysty na trasie podczas 3 dni;
 • fracht śmigłowca Mi-8 (łącznie 4 godziny lotu);
 • 2 dni freeride ze skuterami
 • 1 seans masażu;
 • wynajem sprzętu lawinowego (detektor, sonda, łopata, plecak lawinowy);
 • podstawowe ubezpieczenie w podróży
Cena nie zawiera:
 • biletów lotniczych do Pietropawłowska-Kamczackiego;
 • sprzętu narciarskiego / snowboardowego;
 • nieobligatoryjnych napiwków;
 • karnetów narciarskich;
 • ubezpieczenia wysokogórskiego – polecamy PZU Bezpieczny Powrót, bądź Alpenverein
Masz pytania? skontaktuj się z nami
Oddzwonimy!