UKRAINA - City Break we Lwowie

UKRAINA - City Break we Lwowie

Niezapomniany weekend w mieście o stu twarzach. Przez te kilka dni przybliżymy tylko niektóre z nich, które z pewnością pozostawią po sobie niezatarty ślad. „Bo gdzie jeszcze ludziom tak dobrze jak tu? Tylko we Lwowie!”
Termin
Wyjazd organizujemy w dowolnie wybranym terminie

Długość wyjazdu
3 dni

Minimalna ilość uczestników
8
Cena za osobę
622 zł
Masz pytania? Odpowiemy na nie:


Dzień 1:
Dzień 1:

Wyjeżdżamy z Krakowa do Lwowa.  Zajmujemy miejsca w pociągu  i po przebyciu granicy, późnym popołudniem docieramy do tego kosmopolitycznego miejsca. Nocujemy w ścisłym centrum. Mimo zmęczenia, zaglądniemy do paru barów, zjemy kolację w jednym z lwowskich lokali, gdzie skosztujemy wyśmienitego piwa warzonego na miejscu. Ale to jeszcze nie koniec na dzisiaj!  Czeka nas nocne zwiedzanie Lwowa, poznawanie jego zakamarków i najciekawszych zabytków.

Dla chętnych wyjście do klubu.

Dzień 2:
Dzień 2:

Wypoczęci możemy zwiedzać. Dzień rozpoczynamy od wdrapywania się na widokowe dachy kamienic, hoteli, itp., aby z dystansem spojrzeć na uroki lwowskiej starówki. Następnie będzie czas wolny.

Wieczór rozpoczniemy od:

– niesamowitej kolacji w żydowskiej restauracji, gdzie nie tylko dają nalewkę – pejsówkę, ale należy targować się o cenę, której nie ma w menu! Zrobicie wszystko, żeby zapłacić mniej, posprzątacie lokal, zatańczycie dla kelnerów, zaśpiewacie narodowe piosenki i może wtedy cena spadnie…

– najedzeni i z uśmiechami na twarzy zabierzemy Was do lwowskiego klubu, gdzie większość młodych osób bawi się do białego rana. Ceny zachęcają, gdyż kieliszek wódki zaczyna się od 1 eur! Dla wytrwałych rano możemy wjechać na wzgórze skąd zobaczymy wschód Słońca.

Dzień 3:
Dzień 3:

W godzinach około południowych opuszczamy Lwów z głową pełną niezapomnianych przeżyć!

W cenie:
  • 2 noclegi  w ścisłym centrum miasta;
  • komfortowy przejazd autokarem lub pociągiem;
  • wycieczka po dachach Lwowa;
  • pilot/ przewodnik;
  • ubezpieczenie KL i NNW
Poza ceną:
  • wyżywienie;
  • wydatki własne i nieobligatoryjne napiwki
Masz pytania? skontaktuj się z nami
Oddzwonimy!