INDIE - Hinduskie niezwykłości i wyspy Lakszadiwy

INDIE - Hinduskie niezwykłości i wyspy Lakszadiwy

Zapraszamy na wyprawę do Indii, gdzie stworzyliśmy wyjątkowy program, łączący zwiedzanie najbardziej znanych miejsc z zakątkami nieodkrytymi przez turystów. Chcemy pokazać Wam zarówno wspaniałą naturę i krajobrazy Indii, jak też opowiedzieć o ich ciekawej historii i architekturze. Czeka na Was zarówno aktywne spędzanie czasu, jak też odpoczynek na dziewiczych plażach Archipelagu Lakszadiwy.
Termin
czekamy na otwarcie

Długość wyjazdu
16 dni

Minimalna ilość uczestników
2
Cena za osobę
8 900 zł
Masz pytania? Odpowiemy na nie:


Dzień 1:
Dzień 1:

Wasza wyjątkowa podróż do Indii rozpocznie się lotem do stolicy tego kraju – New Delhi. Po przylocie czas na aklimatyzację w hotelu.

Dzień 2:
Dzień 2:

Po śniadaniu wyruszacie na zwiedzanie Delhi. Na początku oddacie cześć Mahatmie  Ghandiemu w jego mauzoleum Raj Ghat. Następnie odwiedzicie Dżami Masdżid – największy meczet w Indiach oraz minaret Kutb Minar. Wielką atrakcją tego dnia będzie wizyta na gwarnym targu Chandni Chowk, gdzie będziecie mieli okazję przejechać się tradycyjną indyjską rikszą. Później poznacie kilka ważnych i pięknych przykładów XX-wiecznej architektury indyjskiej – świątynię Lakszmi Narajany, Bramę Indii oraz zespół budynków rządowych.

Wyżywienie: śniadanie

Dzień 3:
Dzień 3:

Rankiem, posileni śniadaniem, wyjedziecie z Delhi, by odkryć wyjątkowe i nieznane masom turystów miejsce na mapie Indii – miasteczko Churu w Radżastanie. Zatrzymacie się w dawnej rezydencji arystokratycznej – haweli – i będziecie mieli okazję poznać życie zachodnich Indii.

Wyżywienie: śniadanie

Dzień 4:
Dzień 4:

Przed południem będziecie mogli nacieszyć się jeszcze unikalną atmosferą Churu. Po opuszczeniu haweli przejedziecie do Dżajpuru, gdzie wieczorem, po zakwaterowaniu się spędzicie czas odwiedzając lokalny targ.

Wyżywienie: śniadanie

Dzień 5:
Dzień 5:

Po śniadaniu wyruszacie na zwiedzanie Dżajpuru. Zobaczycie majestatyczny Fort Amber,  do którego dostaniecie się na grzbiecie słonia (bądź jeepem). Następnie zwiedzanie centrum miasta z Pałacem Miejskim i XVIII-wiecznym obserwatorium astronomicznym.

Wyżywienie: śniadanie

Dzień 6:
Dzień 6:

Po noclegu w Dżajpurze wyruszycie do miasta Agra. Po przybyciu do hotelu odwiedzicie niezwykły Czerwony Fort.

Dla chętnych wieczorem możliwość obejrzenia wyjątkowej sztuki teatralnej, której akcja nawiązuje do historii miłości budowniczego Tadż Mahalu – Szahdżahana.

Wyżywienie: śniadanie

Dzień 7:
Dzień 7:

O świcie zobaczycie jeden z najbardziej znanych i wyjątkowych obiektów na świecie – Tadż Mahal. Czeka was zapierający dech w piersiach widok wschodu słońca nad tym wielkim dowodem miłości Szahdżahany do jego zmarłej żony.

Powrót do hotelu na śniadanie i przejazd na lotnisko do Dehli, skąd odlecicie do Koczin na południu kraju. Odpoczynek w hotelu.

Wyżywienie: śniadanie

Dzień 8:
Dzień 8:

Tego dnia wybierzecie się na zwiedzanie miasta Koczin. Zobaczycie Fort Koczin, w którym znajduje się katolicki kościół św. Franciszka z XVI wieku wraz z grobem Vasco da Gamy. Po południu udacie się w kierunku Parku Narodowego Periyar, gdzie w jednym z hoteli zakwaterujecie się i przenocujecie.

Wyżywienie: śniadanie

Dzień 9:
Dzień 9:

Czeka Was pełen wrażeń dzień, podczas którego będziecie odkrywać nieprzeciętne bogactwo naturalne Parku Narodowego Peryiar.

Do wyboru jest wiele aktywności:

 • Rafting na bambusowych tratwach połączony z przyjemną wędrówką wśród malowniczych krajobrazów Parku (45 USD/os, lunch w cenie)
 • rejs statkiem po Jeziorze Preyiar – najwygodniejszy sposób na podziwianie fauny i flory Paku Narodowego (19 USD/os)
 • Całodzienna trekking po Parku – okazja do zaobserwowania egzotycznych zwierząt: słoni, wargaczów, gaurów w ich naturalnym środowisku. (36 USD/os, lunch w cenie)
 • Safari po dżungli – pełne wrażeń odkrywanie dzikiej przyrody w dżungli w połączeniu z wizytą na plantacji kardamonu i rejsem kajakiem po Jeziorze Gavi. (54 USD/os, lunch w cenie).
 • Nocny patrol dżungli – wyjątkowa trekking rozpoczynający się wieczorem. Eksploracja rezerwatu tygrysów nocą to test dla zmysłów i niesamowita okazja, by poznać życie świata przyrody w unikalnych okolicznościach. (27 USD/os)

Po dniu pełnym wrażeń wrócicie na odpoczynek do hotelu.

Wyżywienie: śniadanie

Dzień 10:
Dzień 10:

Rano przejedziecie do miasta Alleppey. Tam wejdziecie na pokład tradycyjnej, hinduskiej barki, którą odbędziecie wspaniały rejs, podczas którego będziecie mieli świetną okazję, by obserwować życie miejscowej ludności. Rejs potrwa do następnego poranka.

Wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja

Dzień 11:
Dzień 11:

Po zakończonym rejsie będzie czekało na Was śniadanie, a następnie wrócicie na lotnisko w Koczin, skąd odlecicie do na wyspę Agatti położoną na urokliwym archipelagu Lakszadiwy.

Po przylocie transfer promem na malowniczą wyspę Thinnakra. Rozpoczynacie czas relaksu…

Wyżywienie: śniadanie i kolacja

Dni 12 - 15:
Dni 12 - 15:

Kilka następnych dni spędzacie wypoczywając na Lakszadiwach korzystając z opcji all  inclusive w Waszym hotelu, a także licznych atrakcji dostępnych na wyspie takich jak nurkowanie, wycieczki na sąsiednie wyspy czy leniuchowanie w cieniu palmy.

Wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje

Dzień 16:
Dzień 16:

Ostatni poranek w hotelu, a po nim transfer na lotnisko w Agatti  i lot do Koczin. Jeżeli harmonogram lotów korzystnie się ułoży, będziecie mogli zostawić swoje rzeczy w hotelu i udać się na spektakl klasycznego dramatu hinduskiego Kathakali. Po jego zakończeniu udajecie się do hotelu w celu wymeldowania, a następnie na lotnisko.

Lot powrotny do Polski.

Wyżywienie śniadanie

W cenie:
 • transfery lądowe i wodne,
 • hotele 3* ze śniadaniami (np. Aster Inn w Delhi, Taj Villia w Agrze),
 • bungalow na plaży z opcją 3 posiłków (FB) podczas pobytu na Lakszadiwach,
 • przewodnicy lokalni na wycieczkach po Delhi, Dżajpurze, Agrze i Koczinie,
 • przejazd rikszą po targu w Starym Delhi,
 • jazda na słoniu/jeepem w Forcie Amber w Dżajpurze,
 • bilet na spektakl Kathakali, rejs barką w Alleppey,
 • ubezpieczenie KL i NNW
Poza ceną:
 • napiwki,
 • wiza,
 • wycieczki w Parku Narodowym Peryiar (wg cennika z oferty),
 • bilety wstępu (ok. 128 USD),
 • wyżywienie niewymienione (ok. 30 zł/os dziennie),
 • przeloty (Polska – Indie – Polska ok. 2 000 – 2 500 zł/os; 3 loty wewnątrz Indii ok. 1 400 zł/os)
Masz pytania? skontaktuj się z nami
Oddzwonimy!