HISZPANIA - spanish con María - podróż językowa po północnej Hiszpanii

HISZPANIA - spanish con María - podróż językowa po północnej Hiszpanii

Zapraszamy na dwutygodniową podróż językową po północnej Hiszpanii, połączoną z intensywnym kursem hiszpańskiego. Będziecie uczyć się języka w praktyce i spotkaniach z ludnością miejscową. Odwiedzicie miasta, plaże, góry i nauczycie się gotować hiszpańskie dania na warsztatach kulinarnych. Celem jest stworzenie warunków i sytuacji do rozwijania swoich umiejętności językowych poprzez interakcje z rodzimymi użytkownikami języka hiszpańskiego, przy jednoczesnym rozwijaniu umiejętności pisania, mówienia I rozumienia ze słuchu. W trakcie, będziemy tworzyć własny, subiektywny przewodnik po północnej Hiszpanii. *Wyjazd skierowany jest do osób posługujących się językiem hiszpańskim na poziomie min. B1.2 / B2
Termin
Wyjazd zorganizujemy w wybranym terminie.

Długość wyjazdu
15 dni

Minimalna ilość uczestników
7
Cena za osobę
5 970 zł
Masz pytania? Odpowiemy na nie:


Dzień 1 - Santander
Dzień 1 - Santander

Przylatujecie do Santander i od razu wprowadzacie w czyn wasz zdolności językowe, gdyż musicie się teraz dostać do miejsca zakwaterowania. Oczywiście wszystko w atmosferze bezstresowej zabawy, ponieważ czujne oko Marii nad wami czuwa:) Później będziecie mieli czas na integrację i poznanie miasta.

Dzień 2 – Santander
Dzień 2 – Santander

Dzień zaczynacie od lekcji hiszpańskiego. Następnie odwiedzicie lokalny bazar i udacie się na warsztaty kulinarne (45 eur/os.). Wieczór pozostaje do waszej dyspozycji.

Dzień 3 – Cabarceno – Santander
Dzień 3 – Cabarceno – Santander

Po lekcji hiszpańskiego wsiadacie do busa i udajecie się w kierunku Cabarceno, gdzie czeka was niezapomniane safari pośród setki różnych gatunków zwierząt z pięciu kontynentów (30 eur/os.). Następnie udacie się na warsztaty babeczek w Valles Pasiegos (20 euro/os.)

Powrót do hotelu w Santander.

Dzień 4 – Santillana del Mar – Comillas
Dzień 4 – Santillana del Mar – Comillas

Rozpoczynacie poszerzeniem swojej wiedzy o nowe hiszpańskie zagadnienia, a następnie wykwaterowujecie się i przejeżdżacie do Comillas.  Po drodze czeka was jeszcze przystanek w urokliwej miejscowości Santillana del Mar.

Dzień 5 - San Vicente de la Barquera – Comillas
Dzień 5 - San Vicente de la Barquera – Comillas

Dzień rozpoczniecie lekcjami hiszpańskiego, a później wybierzecie się na wycieczkę do San Vicente de la Barquera, położonego w samym sercu malowniczego Parku Krajobrazowego Oyambre. Resztę dnia będziecie mogli spędzić relaksując się pośród bajecznych plaż Kantabrii.

Powrót do Comillas.

Dzień 6 – Potes - Cangas de Onis
Dzień 6 – Potes - Cangas de Onis

Po zajęciach przejedziecie na punkt widokowy Mirador de Santa Catalina ze spektakularnym widokiem na Wąwóz Hermida i otaczające masywy Picos de Europa. Następnie wstąpicie do malowniczej wioski Potes, położonej u podnóża gór. Jednak to nie koniec atrakcji na dzisiaj, ponieważ będzie czekało was jeszcze wejście na na wyciag Fuente De.

Przejazd do Cangas de Onis na nocleg.

Dzień 7 - Lagos de Covadonga - Congas de Onis
Dzień 7 - Lagos de Covadonga - Congas de Onis

Dzień rozpoczniecie zajęciami z języka hiszpańskiego, a następnie przejedziecie do Lagos de Covadonga, gdzie będziecie mogli podziwiać dwa polodowcowe jeziorka i wspaniałą przyrodę otaczającą je. Wracając do zobaczycie zachwycającą budowlę Basílica de Santa María la Real de Covadonga, a następnie przespacerujecie się po Cangas de Onis.

 

Dzień 8 - Cangas de Onis
Dzień 8 - Cangas de Onis

Rankiem zobaczycie lokalny targ, gdzie będziecie mogli wykorzystać swoje zdobyte umiejętności językowe, a następnie wrócicie do hotelu na utrwalające lekcje. Następnie odbędą się warsztaty kulinarne (45 eur/os).

Dzień 9 – spływ kajakowy
Dzień 9 – spływ kajakowy

Dzisiaj zabierzemy was na całodniowy spływ kajakowy rzeką Sella. Później będzie czekał na was piknik na łonie natury.

Powrót do Cangas de Onis.

Dni 10 i 11 – Oviedo 
Dni 10 i 11 – Oviedo 

Po porannych zajęciach hiszpańskiego przejedziecie do Oviedo i spędzicie tam dwa dni, poznając to urokliwe miasto jak i jego okolice. Oczywiście nie ominą was w tym czasie lekcje języka.

Dzień 12 i 13  – Santiago de Compostela 
Dzień 12 i 13  – Santiago de Compostela 

Po porannych lekcjach  hiszpańskiego przejedziecie do hiszpańskiego miasta pątników – Santiago de Compostela i spędzicie tam dwa kolejne dni na aktywnościach w okolicach.

Dzień 14 – Santander
Dzień 14 – Santander

Po zajęciach rozpoczynacie powrotną podróż do Santander. Po zakwaterowaniu wieczór pozostaje do waszej dyspozycji.

Dzień 15
Dzień 15

Poranny przelot do Polski

W cenie:
 • Zakwaterowanie w hotelach 2/3*;
 • Wyżywienie: śniadania;
 • Przejazdy komfortowym busem;
 • Opieka polsko  i hiszpańskojęzycznego pilota podczas całego wyjazdu;
 • Codzienne lekcje języka hiszpańskiego;
 • Ubezpieczenie turystyczne KL i NNW
Poza ceną:
 • Bilety lotnicze: Warszawa – Santander – Warszawa, ok.900 zł;
 • Bilety wstępów do atrakcji ujętych w programie, płatne na miejscu w walucie lokalnej – ok. 170 EUR;
 • Wyżywienie nie wymienione;
 • Napiwki i wydatki własne
Masz pytania? skontaktuj się z nami
Oddzwonimy!