PODRÓŻE SZYTE NA MIARĘ

…to jest to co lubimy robić najbardziej! Z naszą pomocą zaprojektujecie swoją indywidualną podróż, prowadzącą Was od początku do końca przez miejsca i przeżycia, o których marzyliście od dawna. Wasza wizja idealnego wyjazdu plus nasza wiedza i doświadczenie – takie połączenie uczyni każdy wyjazd wyjątkowym!

Jako pasjonaci świadomego poznawania świata, w pełni rozumiemy Wasze ambicje i chęć podróżowania na własną rękę. Wiemy, że wielu z Was, czuje niechęć na myśl o zorganizowanej wycieczce i grupowym podążaniu za przewodnikiem po oklepanych turystycznie „atrakcjach”, gdzie nie ma miejsca na spontaniczne błądzenie po nowych lądach. Z drugiej strony są miejsca, do których część z Was, miałaby obawy wybrać się bez profesjonalnego wsparcia.

Mamy kompromis – indywidualna podróż w wybrane miejsce, podczas której sami decydujecie na ile „ogarniacie” sami, a gdzie będziecie potrzebowali naszej rady lub pomocy.

Działamy podobnie jak w Subwayu tyle, że u nas składnikami są miejsca, przygody, sport, zabytki, natura, morza, jeziora… 🙂

Oto jak szyjemy Waszą podróż:

  • TravelMe szyte na miarę, podróze szyte na miarę, tailor made tours travelmeNajpierw wybieracie podstawę, czyli miejsce – kontynent, kraj – niech będzie to np. Afryka południowa.

 

 

 

 

 

 

  • TravelMe szyte na miarę, podróze szyte na miarę, tailor made tours travelme, szyte na miaręNastępnie wspólnie wymieniamy nasze informacje. Mówicie nam jak lubicie spędzać czas w podróży, co Was interesuje, czy chcecie być większość czasu w ruchu czy bardziej stacjonarnie, więcej sportu czy kultury, a może plażowania – im więcej wiemy, tym lepiej jesteśmy w stanie uszyć podróż na Waszą miarę.

 

 

 

  • TravelMe - jak szyjemy twoja podróżW tym miejscu, wychodzimy naprzeciw Waszym wizjom i upodobaniom – proponujemy wstępny plan podróży. Razem ustalamy też zakres wsparcia podczas wycieczki. Możemy zrobić Wam plan podróży, którą zrealizujecie od początku do końca sami lub zapewnić Wam pełną opiekę podróżnika/ przewodnika wraz z prywatnym transportem i wszelkimi udogodnieniami. Wszelkie opcje pośrednie są również możliwe – jak zawsze u nas, Wy decydujecie.
  • Po uzgodnieniu wszystkich aspektów, wyceniamy podróż wraz ze wszystkimi składowymi.
  • Dopinamy formalności i lecicie sobie w podróż, która leży Wam jak ulał!