Pociąg Duma Afryki: African Golf Collage

PLN 19 660

Dziewięć dni, RPA, Lesotho, Suazi, destylarnie brandy, golf, oceany, winiarnie, rezerwaty dzikiej fauny, góry po 3500m i Przylądek Dobrej Nadziei, a to wszystko opakowane w luksusowe wakacje w pociągu klasy S.

Oferta

Dziesięć dni, RPA, Lesotho, Suazi, destylarnie brandy, golf, oceany, winiarnie, rezerwaty dzikiej fauny, góry po 3500m i Przylądek Dobrej Nadziei, a to wszystko opakowane w luksusowe wakacje w pociągu klasy S.
Przejazd pociągiem możliwy w obu kierunkach.

Terminy:http://dumaafryki.pl/africanmap.jpg

16.05.2018 – 25.05.2018 r.
31.10.2018 – 09.11.2018 r.
12.11.2018 – 21.11.2018 r.

 

Cena za osobę:
19 660  PLN (przedział pulmanowski)
29 500 PLN (przedział typu deluxe)

 

W cenie:
Podróż All Inclusive, zawiera wszystkie noclegi, dodatkowe podróże, wyżywienie 3,4 razy dziennie, przekąski, wyrafinowane alkohole, wina, słodycze, cygara i wiele, wiele innych; ubezpieczenie KL+NNW

Poza ceną:
Przeloty Polska-RPA-Polska (ok. 2 500 zł), dodatkowe napiwki

Ew. dopłata do przedziału jednoosobowego: 9 830 PLN (pullman) lub 14 750 PLN (deluxe)

 

Program:

Dzień 1
Startujemy ze stacji Rovos Rail w Pretorii rano i przy pysznym lunchu już od momentu wyruszenia w stronę Mpumalanga, gdzie można podziwiać dzikość Afryki. Ten dzień przeznaczamy na zakosztowanie przede wszystkim południowoafrykańskich specjałów, wina i aklimatyzację.

Dzień 2
Tego dnia pierwsze spotkanie z afrykańskim golfem na najstarszym polu Leopard Creek. Dla osób niegrających poranne safari w  Parku Narodowym Krugera i przejazd do granicy z Mozambikiem przez Komatipoort do Suazi na popołudniowe safari w Rezerwacie Mkhaya.

Dzień 3
Wczesnym rankiem wszyscy goście udadzą się na safari do Zululandu, do najstarszego w Afryce rezerwatu – Hluhluwe, po czym skierujemy się w dalszą podróż w kierunku Durbanu nad Oceanem Indyjskim.

Dzień 4
Podczas gdy golfiście będą grać na samymi plażami w Durban Beachwood Country Club,  pozostali goście udadzą się w malowniczą podróż do „Lions River”, gdzie zwiedzą sławną Galerię Ceramiki Ardmore. Po lunchu już wszyscy razem kierują się do Kroonstad.

Dzień 5
Poruszając się w głąb lądu proponujemy zwiedzanie Bloemfontein, czyli holenderskiego miasta róż z zabytkowym  ratuszem, a następnie wyjazd do Portu Elizabeth nad oceanem.

Dzień 6
Dzień przeznaczony jest na relaks i odpoczynek, podczas gdy pociąg będzie przemierzał wybrzeże Oceanu Indyjskiego. 

Dzień 7
Już o poranku niegrający goście udadzą się do Parku Słoni Addo, natomiast golfiści zagrają na polu golfowym Humewood w Port Elizabeth.

Dzień 8
Tego dnia ponownie grający zademonstrują swoje umiejętności w Fancourt Golf Estate. Niegrający goście odwiedzą fermę strusi, a następnie przejadą do miasta George, mijając bajeczny Montagu Pass. Po południu w hotelu zapraszamy na wspólną wymianę wrażeń przy obiedzie i doskonałym winie.

Dzień 9
Po rannej przeprawie promem i lunchu wszyscy niegrający odwiedzą miasto Knysna. Golfistów czeka ranna partyjka w Oubaai Golf Club – pierwszym polu golfowym w południowej Afryce sygnowanym nazwiskiem Erniego Elsa. Pociąg następnie wyjedzie wzdłuż Garden Route, czyli najbardziej widokowej trasy w RPA do Kapsztadu.

Dzień 10
Po przyjeździe do Worcester odwiedzimy Destylarnię Brandy KWV, przejedziemy przez region produkcji wina i w godzinach popołudniowych pociąg zakończy podróż w Kapsztadzie.

 

Kalkulacja ceny według kursu 1 PLN=0,28 ZAR (rand południowoafrykański). Zmiana kursu randa może powodować zmianę ceny wyjazdu.