Duma Afryki

Prezentujemy 'Dumę Afryki' - niesamowity pociąg, który zabierze Państwa w podróż rodem z XIX wieku. Zapewnimy obsługę i opiekę na najwyższym poziomie i dołożymy wszelkich starań, aby czas spędzony na naszych afrykańskich podróżach zaowocował niezapomnianymi chwilami.

Oferta

Prezentujemy jeden z naszych produktów – podróże luksusowym pociągiem Duma Afryki rodem z XIX wieku. Safari, golf, pustynia Namib, a może lot helikopterem nad Wodospadami Wiktorii to tylko niektóre atrakcje jakie zapewni pięciogwiazdkowy hotel na szynach…

Prezentujemy 4 podróże, które są wyjątkowym połączeniem wysublimowanego smaku podróżniczego z oglądaniem Afryki nie tylko z okien pociągu:

  • Golf Safari –  zachwycające Golf Safari, to 9-dniowa podróż ekskluzywnym pociągiem, przez Park Krugera, Góry Smocze, Durban golf safari travelme podróże szyte na miaręw trakcie której na 5 polach golfowych będą mieli Państwo możliwość rozegrać ekscytujące partie, a dla osób towarzyszących i niegrających proponujemy inspirujący program safari i eksploracji południowo-wschodniej Afryki.
  • african golf collage safari travelme podróże szyte na miaręAfrican Golf Collage – 9 dni, RPA, Lesotho, Suazi, destylarnie brandy, golf, oceany, winiarnie, rezerwaty dzikiej fauny, góry po 3500 m i Przylądek Dobrej Nadziei, a to wszystko opakowane w luksusowe wakacje w pociągu klasy S.
  • Namibia Safari – ponad 3400 km sawanny, pustyni i kanionów – to ta Afryka którą znamy z pocztówek. Czeka na Państwa podróż przez czerwone wydmy pustyni Namib, postkolonialne XIX-wieczne poniemieckie miasteczka, widokowe loty nad Parkiem Etosha, obozy w bushu, kończąc na plażach Oceanu Atlantyckiego. I to nie jeepami, ale luksusowym pociągiem Duma Afryki.
  • Rovos Rail Routes - DarRPA – Tanzania –  ta pełna przygód, 14-dniowa podróż przez RPA, Botswanę, Zimbabwe, Zambię i Tanzanię pokaże najwspanialsze zakątki Afryki. Przylądek Dobrej Nadzei, złoto, diamenty, parki narodowe, wino, dzikie zwierzęta, Wodospady Wiktorii, tunele, kaniony, sawanny, pustynie i złote plaże Oceanu Indyjskiego u wybrzeży Zanzibaru. To wszystko w magicznej podróży pociągiem rodem z XIX wiecznej Afryki.namibia safari travelme podróże szyte na miarę