CITY BREAK: LWÓW

PLN 622

Niezapomniany weekend w mieście o stu twarzach. Przez te kilka dni przybliżymy tylko niektóre z nich, które z pewnością pozostawią po sobie niezatarty ślad. "Bo gdzie jeszcze ludziom tak dobrze jak tu? Tylko we Lwowie!"

Oferta

Niezapomniany weekend w mieście o stu twarzach. Przez te kilka dni przybliżymy tylko niektóre z nich, które z pewnością pozostawią po sobie niezatarty ślad.
„Bo gdzie jeszcze ludziom tak dobrze jak tu?
Tylko we Lwowie!”

 

 

Termin:
17.03.2017 – 19.03.2017
wyjazd organizowany przy zebranej grupie 8 osób.

 

Cena za osobę:   

622 zł


W cenie:

  • 2 noclegi  w ścisłym centrum miasta;
  • komfortowy przejazd autokarem lub pociągiem;
  • wycieczka po dachach Lwowa;
  • pilot/ przewodnik;
  • ubezpieczenie KL i NNW

 

 

Dzień 1

Wyjeżdżamy z Krakowa do Lwowa.  Zajmujemy miejsca w pociągu  i po przebyciu granicy, późnym popołudniem docieramy do tego kosmopolitycznego miejsca. Nocujemy w ścisłym centrum. Mimo zmęczenia, zaglądniemy do paru barów, zjemy kolację w jednym z lwowskich lokali, gdzie skosztujemy wyśmienitego piwa warzonego na miejscu. Ale to jeszcze nie koniec na dzisiaj!  Czeka nas nocne zwiedzanie Lwowa, poznawanie jego zakamarków i najciekawszych zabytków.

Dla chętnych wyjście do klubu.

 

Dzień 2

Wypoczęci możemy zwiedzać. Dzień rozpoczynamy od wdrapywania się na widokowe dachy kamienic, hoteli, itp., aby z dystansem spojrzeć na uroki lwowskiej starówki. Następnie będzie czas wolny.

Wieczór rozpoczniemy od:

– niesamowitej kolacji w żydowskiej restauracji, gdzie nie tylko dają nalewkę – pejsówkę, ale należy targować się o cenę, której nie ma w menu! Zrobicie wszystko, żeby zapłacić mniej, posprzątacie lokal, zatańczycie dla kelnerów, zaśpiewacie narodowe piosenki i może wtedy cena spadnie…

– najedzeni i z uśmiechami na twarzy zabierzemy Was do lwowskiego klubu, gdzie większość młodych osób bawi się do białego rana. Ceny zachęcają, gdyż kieliszek wódki zaczyna się od 1 eur! Dla wytrwałych rano możemy wjechać na wzgórze skąd zobaczymy wschód Słońca.

 

Dzień 3

W godzinach około południowych opuszczamy Lwów z głową pełną niezapomnianych przeżyć!