AZJA

Podróże Szyte Na Miarę – to jest to co lubimy robić najbardziej! Z naszą pomocą zaprojektujecie swoją indywidualną podróż, prowadzącą Was od początku do końca przez miejsca i przeżycia, o których marzyliście od dawna. Wasza wizja idealnego wyjazdu plus nasza wiedza i doświadczenie – takie połączenie uczyni każdy wyjazd wyjątkowym.

                Gdzie się zaczyna Azja? Czy to jużTravelMe-podroze-szyte-na-miare-Azjaa w Rosji, czy raczej tam gdzie Indochiny? Granica jest płynna, a my proponujemy zacząć od bliskiej nam Gruzji. Będąc tam np.  w listopadzie, zmierzycie się z będącym już w zimowym nastroju Kaukazem, przeprawicie się jeepami do najwyżej położonej osady w Mestii i spędzicie kilka nocy u górali – Swanetów, aby później obadać herbaciane pola Batumi i wskoczyć do wciąż ciepłego Morza Czarnego.

                Lecimy dalej – jak ugryźć wielkie Chiny? Najlepiej po kawałeczku – proponujemy Wam przeznaczyć 3 tygodnie, aby poczuć ogrom i moc najważniejszych chińskich miast, podążyć jedwabnym szlakiem, spłynąć majaczącą starymi legendami rzeką Jangcy, czy też połączyć się z duchem Tybetu. Państwo środka świetnie wpisuje się w ideę indywidualnego planowania podróży dla kameralnej grupy 2-8 osób, którą troskliwie zaopiekuje się nasz chiński przyjaciel o wdzięcznym i jakże azjatyckim imieniu, Tony.

                Tajlandia. Dość intensywnie atakowana przez turystów ostatnimi czasy, ale bez obaw – pokażemy Wam miejsca, które nadal wyglądają jak Phi Phi Don z filmu The Beach, bo niestety z klimatu tej akurat wyspy już niewiele zostało. Na dokładkę zaserwujemy SPA w Kambodży lub laotańską dżunglę, a co – lubimy skrajności 🙂

                A może Japonia i Izrael? To orientalne połączenie zaserwujemy dla Was z inżynierską precyzją, porównacie kąpiele Morza Martwego z gorącymi źródłami w śnieżnym Nagano, albo Golgotę i Hiroshimę. Zapalicie shishę w towarzystwie ciekawskich Palestyńczyków, albo poczujecie mistyczny klimat filozoficznych rozmów przy grzanym sake. Albo jedno i drugie, bo dlaczego nie połączyć ich?!

Izrael – Gruzja – Chiny – Rosja – Indie – Tajlandia – Kambodża – Laos – Wietnam – Japonia