AMERYKA POŁUDNIOWA i KARAIBY

Podróże Szyte Na Miarę – to jest to co lubimy robić najbardziej! Z naszą pomocą zaprojektujecie swoją indywidualną podróż, prowadzącą Was od początku do końca przez miejsca i przeżycia, o których marzyliście od dawna. Wasza wizja idealnego wyjazdu plus nasza wiedza i doświadczenie – takie połączenie uczyni każdy wyjazd wyjątkowym.

                „Sky is the limit” – to określenieTravelMe-podroze-szyte-na-miare-Ameryka-Poludniowaa najlepiej odzwierciedla możliwości jakie daje ten kontynent. Przekrój przez wszystkie strefy klimatyczne, od meksykańskich pustyń, przez rajskie plaże Costa Rica – jak rodem wyjęte z kalendarza, lasy deszczowe, dolinę Amazonki, aż po ośnieżone szczyty Andów i wreszcie wietrzne wybrzeża Ziemi Ognistej.

                Ciężko to ująć w słowa – to trzeba przeżyć. Poczuć klimaty kubańskiej Salsy i zapach cygar, zanurkować z rekinami u wybrzeży Puerto Rico, podziwiać piękno wenezuelskich kobiet, przeprawić się z Indianami przez Amazonię aby na koniec poszybować na paralotni, niczym kondor, nad wzgórzami Machu Picchu.

                Na Karaibach szyjemy podróż niczym strój na latynoski karnawał – ma być efektownie, kolorowo z mnóstwem dodatków i na bogato, ale oczywiście to Wy decydujecie 😉

Naszą perełką w tym regionie jest oczywiście tętniąca życiem Kuba, na którą wyślemy Was, abyście z naszym polsko-kubańskim opiekunem Oskarem, przeczesali dolinę z prehistorycznymi muralami, zajrzeli do małej fabryki cygar, zakosztowali rumu w lokalnej spelunce i poznali Kubę „od kuchni” zamieszkując u autentycznej kubańskiej rodziny.

Chcecie wiedzieć więcej? Zapraszamy na naszą stronę: www.WycieczkiNaKaraiby.pl

Z nami zobaczysz:

Kubę – Wenezuelę – Kolumbię – Peru – Chile – Meksyk – Kostarykę – Puerto Rico – Ekwador – Gwatemalę – Honduras