AFRYKA

Podróże Szyte Na Miarę – to jest to co lubimy robić najbardziej! Z naszą pomocą zaprojektujecie swoją indywidualną podróż, prowadzącą Was od początku do końca przez miejsca i przeżycia, o których marzyliście od dawna. Wasza wizja idealnego wyjazdu plus nasza wiedza i doświadczenie – takie połączenie uczyni każdy wyjazd wyjątkowym.

                 „…Afryka dzika, całkiem odkryta…” – no nieTravelMe-podroze-szyte-na-miare-Afrykaa całkiem i nie do końca. Ten kontynent to nasz ulubiony kawałek chleba. Jako, że lubimy chodzić mniej wydeptanymi ścieżkami, skupiamy się głównie na Afryce na południe od równika. Na bieżąco eksplorujemy ten zakątek świata i szukamy nowych wrażeń, abyście mogli spłynąć tratwą po wściekłej rzece Zambezi, zażyć kąpieli na skraju Wodospadów Wiktorii, spędzić noc w obozie w zambijskiej dżungli czy podążać szlakami diamentów, aby na koniec polecieć awionetką na jedną z małych, prywatnych wysepek Mozambiku i zanurkować wśród raf koralowych.

Jako jedni z nielicznych na świecie, mamy Wam również do zaoferowania podróż pociągiem – afrykańskim orient ekspresem – w secesyjnej okrasie, o majestatycznej nazwie „Duma Afryki”. Ten pięciogwiazdkowy hotel na szynach, zabierze Was w podróż z Przylądka Dobrej Nadziei, przez Namibię, Zimbabwe, Botswanę do Tanzanii, a w najbardziej rozbudowanym programie – nawet do Egiptu! Po drodze zwiedzicie wioski tubylców, postkolonialne miasta, kopalnie diamentów, zachwycicie się bezkresem namibijskiej pustyni, a na dokładkę zagracie partie w golfa, zaraz po powrocie z dzikiego safari.

Chcemy wyraźnie zaznaczyć, że poza luksusowymi miejscami, jakich w Afryce nie brakuje, jesteśmy gorącymi orędownikami backpackingu i podróżowania daleko niewielkim kosztem, dlatego jeśli macie smak na podróż w stylu włóczykija – tutaj też bynajmniej Was nie zawiedziemy.

Oto przykładowe kraje, w których mamy swoje macki:

RPA – Suazi – Namibia – Botswana – Zimbabwe – Zambia – Mozambik – Malawi – Tanzania – Kenia – Madagaskar – Seszele